Kontakt

cestabizona@seznam.cz

 

Obrátit se na nás můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Informování o plánovaných akcích emailem
Pokud si přejete být pravidelně informováni o plánovaných akcích prostřednictvím emailových zpráv, můžete využít formulář Informace o akcích na úvodní straně.

Tímto způsobem se můžete přihlásit k pravidelnému odebírání novinek z kalendáře akcí. Můžete si zvolit, jestli si přejete být informováni poze o akcích Pablo Russella v ČR, nebo Vás zajímají také akce jeho přátel a žáků, které pořádáme v Praze a okolí či na Moravě.

 

Cesta na potní chýši do Radovesnice II - číslo domu 184 - viz. 1.mapa.

Cesta do Přílep - číslo domu 293, viz. 2. mapa

Pokud pojede na potní chýši do Přílep autem, prosíme, abyste sjeli přímo dolů po nájezdu k našemu domu, pokud tam již nebude místo, využijte další možná parkovací místa, která jsou: níže po hlavní ulici - před budouvou školy, nebo dále po hlavní ve směru na Fryšták (Zlín) u pálenice (je tam i zastávka autobusu a bývalý obchod). Popřípadě se dá parkovat ještě dole u Pekárny Přílepy (naproti hospodě Přílepanka) - viz fotomapa. NEPARKUJTE, PROSÍM, PŘED NAŠÍM DOMEM ANI DOMEM SOUSEDÚ PODÉL HLAVNÍ CESTY - cesta je tam mírně do zatáčky a je tam NEBEZPEČÍ SRÁŽKY. Už se tak v minulosti i stalo a jedoucí řidič naboural tři zaparkovaná auta (viz foto z nehody). Děkuji za pochopení.