Informace o webu

Naši milí návštěvníci,
tento web je zřízen a spravován přáteli Pablo Russella, indiána z kmene Černonožců - Blackfoot Blood (Kainai).
Pablo Russell
Našeho přítele a učitele Pabla (vlastním indiánským jménem „Ten, který střílí do vzduchu“) pravidelně zveme do České republiky, aby se s námi podělil o moudrost vycházející z jeho tradiční kultury. Pomáhá nám najít naše vlastní kořeny a ztracenou harmonii uvnitř sama sebe i ve vztahu k ostatním lidem a přírodě.
Pablo Russell pochází z Alberty v Kanadě. Je duchovním učitelem, následuje tradice svého kmene. Tato jeho cesta ho přivedla až do Evropy, aby zde pomáhal lidem, předal poselství o následování „cesty bizona“.
Cesta bizona
Bizon je jediným zvířetem, které dokáže jít bouři naproti, protože ví, že tak bouře rychleji pomine. Bizon pro nás může být velmi inspirující v tom, jak v běžném životě čelit překážkám, překonávat nejistotu, strach, těžká období. Ukazuje nám jak překonat svého největšího nepřítele, sebe sama ... jak mít zodpovědnost za své pocity a činy a nevinit za své problémy druhé, jak odpustit a omluvit se.
Informace o aktivitách Pablo Russella v České republice
Tyto stránky nám mají pomoci přehledně a jednoduše informovat všechny pravidelné účastníky Pablových přednášek, seminářů a tradičních černonožských obřadů, ale také dát možnost dalším lidem se o nich dozvědět.
Další aktivity

Kromě Pablových návštěv v ČR se také snažíme alespoň několikrát do roka pozvat některého z evropských lídrů jeho Tance slunce, kteří pro nás vedou obřad potní chýše.
Pablo nás nesměřuje k tomu abychom byli na něm „závislí", ale učí nás pomoci si sami. K tomu nám poskytuje informace i nástroje. Jedním z nich je společné sekávání. Můžeme se tak podporovat v rozvíjení toho, co nám tady Pablo zanechal, dělit se o své zkušenosti, pomáhat si vzájemným sdílením, vytvářet lidském společenství.
Proto bychom chtěli také prostřednictvím těchto stránek předávat pozvání na takováto setkání, která se snažíme pořádat.
Fórum
Součástí stránek je i fórum, kde můžete vkládat vzkazy, dělit se o své dojmy a zkušenosti.
Informování o plánovaných akcích emailem
Pokud si přejete být pravidelně informováni o plánovaných akcích prostřednictvím emailových zpráv, můžete nám napsat zde.
Kontakt
Připravili jsme pro Vás kontakty našich přátel, kteří se podílí na organizaci akcí. Můžete se na ně obrátit v případě potřeby s dotazy na konkrétní akce, podrobnosti apod.