21.2. 2018 - Přednáška s Pablo Russellem - Medicínový kruh života (Praha)

28.01.2018 18:37

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na přidanou přednášku s obřadníkem kmene Černonožců - Pablo Russellem

Medicínový kruh životaKdy: ve středu 21.2. od 18:30 hod.

Kde: Centrum Loreto, Štorchova 5, Praha 8

Příspěvek:  350 Kč

 

Přihlášky: Počet míst je omezen, prosím rezervujte si místo emailem na cestabizona@seznam.cz.
 

Medicínový kruh - Posvátný kruh života

Kruh života a harmonie lidské bytosti pohledem tradiční indiánské kultury. Povídání o tom, jak vnímají indiáni svět a sebe v něm. Jak jim pomáhá jejich tradiční moudrost v současnosti a jak může inspirovat nás samotné.

Tradiční černonožský posvátný kruh znázorňuje také životní cyklus člověka v jeho ideální podobě. Ukazuje, co je v jednotlivých etapách života (dětství, dospívání, dospělost a stáří) důležité, co v nich potřebujeme zažít, naučit se.

Objasňuje, že pokud máme v našem životním kruhu mezery, něco nám chybí, náš osobní kruh je pak nevyvážený, některé z jeho částí nejsou správně rozvinuté, způsobují nám obtíže. Podle Černonožců je naší zodpovědností svůj kruh života doplnit, vyplnit chybějící části.

Pak se můžeme stát tím, čím skutečně jsme, nádhernými lidskými bytostmi. Můžeme žit dobrý, zdravý a harmonický život, který dál předáváme svým dětem.


Doprava:
- autem - možnost parkování zdarma přímo před centrem Loreto
- metrem nebo tramvají - stanice Palmovka a odtud chůzí směr Libeňský most cca 7 minut (z důvodu dočasného uzavření mostu) nebo dojedete na stanici bus/ tram Maniny a odtud chůzí směr Libeňský most cca 7 minut (jsou to 3 stanice od metra Vltavská nebo Holešovické nádraží)
- uprostřed mostu jsou schody s nápisem Taneční škola nebo Aikido, které sejdete a půjdete k bočnímu vchodu domu, ten se nachází přímo proti schodům a vedle cyklostezky směr Karlín